آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه ناشر: ردیابی شیوع آموزش NYC


اتاق خبر WNYC / Gothamist از داده ها برای ردیابی شیوع COVID-19 در مدارس شهر نیویورک استفاده می کند. این نسخه “بازگشت به مدرسه” پایگاه داده کروناویروس ما هفته ای دو بار به روز می شود. در اینجا پیوندی به صفحه اصلی آمار داریم.

لطفاً هر گونه سوال ، نظر یا درخواست خود را به [email protected] ارسال کنید.

موارد در مدارس NYC و NJ

وزارت آموزش و پرورش شهر نیویورک پیش از 13 سپتامبر ، اولین روز روز مدرسه دولتی شهر ، ده ها مورد را در بین کارکنان و تعداد کمی از دانش آموزان گزارش کرده بود. در 26 سپتامبر ، بیش از 2200 دانش آموز و کارکنان تست مثبت دریافت کردند. در همان هفته ، شهر پروتکل آزمایش COVID-19 را از دو بار در ماه به یک بار در هفته تغییر داد.

والدین و کارشناسان بهداشت در مورد استراتژی آزمایش شهر ابراز نگرانی کرده اند که به کودکان واکسینه نشده اجازه می دهد از آزمایش های معمول خودداری کرده و شخصاً به مدرسه بروند.

داده های مدرسه نیوجرسی بسیار محدود است: ایالت تنها نتایج مثبت آزمایش کووید را در ارتباط با مراجعات مناطق مدرسه گزارش می دهد. وزارت بهداشت نیوجرسی بیش از 100 مورد از 7 سپتامبر را ثبت کرده است. همچنین 23 مورد شیوع مدارس شناسایی شد که به عنوان سه یا چند مراجعه کننده به مدرسه در عرض دو هفته تعریف شده است. شهرستان مرسر در ارجاع مدارس با 30 مورد از شش شیوع از زمان شروع کلاسها ، ایالت را رهبری می کند.

بسته شدن

تقریباً همه کودکان زیر 12 سال به دلیل محدودیت سنی واکسینه می شوند ، بنابراین مدارس ابتدایی نیویورک سال خود را با بستن یک کلاس درس 10 روزه در صورت مثبت بودن ویروس در یکی از ساکنان شروع کردند.

در 20 سپتامبر ، اداره آموزش سیاست قرنطینه خود را به روز کرد. در حال حاضر ، دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده تنها در صورتی به خانه فرستاده می شوند که بدون ماسک و در فاصله مناسب کمتر از 3 فوت با هم فاصله داشته باشند. آنها همچنین باید بیش از 15 دقیقه در یک روز با دانش آموز آلوده در تماس نزدیک باشند.

دفتر شهردار اذعان داشت که نتیجه این امر ، ماندن بیشتر بچه ها در کلاس درس است ، اما این به معنای بسته شدن کلاس درس برای مدارس ابتدایی آینده است.

این وضعیت نشان دهنده قوانین اصلی و فعلی برای دوره راهنمایی و دبیرستان است. به بیان ساده ، یک آزمایش مثبت اغلب منجر به “تعطیلی نسبی کلاس درس” می شود ، که در آن فقط افراد خاصی – هر کسی که علائم دارد یا افرادی که واکسینه نشده اند و از قوانین ماسک و انزوای اجتماعی پیروی نمی کنند – در معرض دید قرار می گیرند. او در خانه بماند

از سوی دیگر ، عفونت های تأیید شده کارگران غیر طبقاتی تنها نیاز به “قرنطینه غیر طبقاتی” از جمعیت آسیب دیده دارد.

اداره بهداشت این شهر می گوید که کل ساختمان مدرسه فقط زمانی بسته می شود که شواهدی از “انتقال گسترده” وجود داشته باشد ، اما این بدان معنا نیست که این به چه معناست. این تصمیم نشان دهنده انحطاط یک سیاست از سال تحصیلی قبلی است ، که طبق آن مدارس پس از گزارش دو یا چهار مورد که ممکن است با قرار گرفتن در معرض ساختمان در ارتباط باشند ، تعطیل شوند.

این شهر در دومین هفته سال تحصیلی با بیش از 500 دوره کامل و 370 تعطیلی نسبی کلاس ، از تقریباً 58600 کلاس در نظرسنجی بخش ساختمان آغاز شد. PS 79 در شرق هارلم ، دبیرستانی که به دانش آموزان معلول خدمت می کرد ، در 20 سپتامبر پس از تجربه تعطیلی های متعدد کلاس در هفته اول مدرسه به طور کامل تعطیل شد.

هوای کلاس درس

اکثر 58.500 کلاس درس دارای سیستم تهویه مطبوع هستند که شهرها آن را “عملیاتی” توصیف می کنند ، که کارشناسان و مقامات بهداشتی آنها را به عنوان یک ابزار مهم در مبارزه با شیوع ویروس کرونا شناسایی کرده اند.

بر اساس داده های وزارت آموزش و پرورش ، اگرچه وعده داده شده است که همه کلاس ها در هنگام شروع مدرسه هوای تازه کافی دریافت خواهند کرد ، اما بیش از 1000 کلاس درس هنوز در حال نوسازی هستند. در حدود دوازده ساختمان ، کمتر از نیمی از کلاس های درس بر اساس گزارش ترافیک هوایی منتشر شده توسط شهر برچسب “عملیاتی” داشتند.

حدود 4000 کلاس درس به اصطلاح “کار” فقط به پنجره های تهویه متکی هستند ، که متخصصان مستقل بهداشت آنها را در هوای تازه غیرقابل اعتماد توصیف می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید