آغشته به آرتیشو اسفناج خامه ای Jalapeño


نمی توانم متوقف شوم، از ساختن دستور العمل های حماسی، کاملاً خوشمزه و سرگرم کننده برای شما دست نمی کشم. زیرا هر چیزی که بتوانید با کراکر یا چیپس تورتیلای مورد علاقه خود بخورید از نظر من یک بله جهنمی است (از جمله این سالاد سبز ترد!)

امروز یک دیپ جدید برای شما دارم که مقداری سبز نیز در آن وجود دارد، اما کمی خوش طعم تر از سالاد است. به این jalapeño شگفت انگیز سلام کنید دیپ کنگر اسفناج پر شده از سه نوع پنیر، ماست یونانی خامه‌ای، و گرما از jalapeño تازه. اومم خیلی خوبه فقط به آن لبه های طلایی نگاه کنید!

راه های زیادی برای سفارشی کردن این دیپ با پنیرهای مورد علاقه، پروتئین اضافی و موارد دیگر وجود دارد، بنابراین حتماً پست کامل را برای همه پیشنهادات سرگرم کننده ما بررسی کنید. در گردهمایی بعدی خود آن را با سبزیجات، چیپس، کراکر و هر چیزی که دلتان می خواهد سرو کنید و تماشا کنید که همه آن را می بلعند.

jalapeño اسفناج و کنگر فرنگی را با قاشق در ماهیتابه فرو کنید

همه چیزهایی که برای تهیه دیپ کنگر فرنگی اسفناج jalapeño نیاز دارید

اگر تا به حال دیپ اسفناج و کنگر خانگی را درست نکرده اید، از آسانی و مواد ساده آن لذت خواهید برد. نتیجه، البته، یک دیپ فوق العاده خامه ای، خوش طعم، حباب دار و خوشمزه است. این دستور غذا به لطف گرمای jalapeño بسیار خاص ساخته شده است! در اینجا همه چیزهایی که نیاز دارید آمده است:

 • سبزیجات: شما به یک پیاز، یک هالاپینو، یک کیسه اسفناج تازه منجمد (یا یک فنجان اسفناج!) و یک شیشه قلب کنگر ترشی در این دیپ نیاز دارید. سبزیجات بسته بندی شده! برای تفت دادن به کمی روغن زیتون هم نیاز دارید.
 • چاشنی: با پودر سیر، نمک و فلفل طعم بیشتری به دیپ بدهید.
 • پنیر: پایه این دیپ اسفناج و کنگر فرنگی jalapeño با ماست یونانی ساده (از لحاظ فنی پنیر نیست، اما نزدیک)، پنیر خامه ای ساده، موزارلا، و پنیر پارمزان رنده شده یا پنیر پکورینو رومانو درست می شود.

پختن اسفناج در تابه برای تهیه دیپ کنگر فرنگی اسفناج

طعم اضافی را اضافه کنید

اگر واقعاً می خواهید این دیپ کنگر فرنگی اسفناج jalapeño را به طعم و مزه ای اضافه کنید، در صورت تمایل:

 • دانه ها را برای تندی بیشتر در هالاپینو نگه دارید
 • و/یا به جای موزارلا از پنیر چدار سفید یا جک فلفلی استفاده کنید

مخلوط کردن مواد برای دیپ کنگر اسفناج با اسفناج تازه در یک تابه

راه های بیشتری برای سفارشی کردن این شیب

علاوه بر افزودن طعم‌های جدید، چند ماده افزودنی و جایگزینی وجود دارد که می‌توانید در این دیپ اسفناج و کنگر فرنگی جالاپینو انجام دهید:

 • سبزی ها را عوض کنید. اگر اسفناج تازه یا منجمد ندارید، می‌توانید از کلم پیچ تازه خرد شده استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که ساقه ها را جدا کنید. پیاز سبز، پیازچه، گشنیز یا جعفری نیز یک افزودنی عالی و تازه خواهند بود!
 • پروتئین را تقویت کنید. با مخلوط کردن مرغ پخته شده، خرد شده، میگو یا حتی بیکن، پروتئین بیشتری به آن اضافه کنید!
 • پنیر خود را انتخاب کنید با خیال راحت پنیرهای مورد علاقه خود را آزمایش کنید. گرویر، گودا دودی، سوئیسی
 • از گرما بگذرید. البته می‌توانید در صورت تمایل، ژالاپنو را حذف کنید، یا حتی از هالاپنیوهای ترشی یا شیشه‌ای که ملایم هستند استفاده کنید.

اسفناج آسان کنگر فرنگی را با هالاپینو در یک ماهیتابه فرو کنید

طرز تهیه دیپ خانگی آرتیشو اسفناج jalapeño

 1. سبزیجات را بپزید. با پختن پیاز با کمی روغن زیتون در یک تابه چدنی یا قابلمه در فر شروع کنید. هالاپینو و ادویه ها را هم بزنید و چند دقیقه دیگر تفت دهید، سپس اسفناج را اضافه کنید و درب ماهیتابه را با درب بپوشانید تا آب شود.
 2. دیپ را مخلوط کنید. شعله را خاموش کنید و پنیر خامه ای را با هم مخلوط کنید تا آب شود. سپس ماست را مخلوط کرده، قلب های کنگر خرد شده، پنیر پارمزان و 1/2 پنیر موزارلا را هم بزنید. مزه کنید و در صورت نیاز با نمک و فلفل بیشتری مزه دار کنید.
 3. بالا و پختن روی باقی مانده پنیر موزارلا بپاشید و دیپ را بپزید تا روی آن قهوه ای طلایی و خوب شود.
 4. خنک کنید و سرو کنید. بگذارید آرتیشو اسفناج 5 تا 10 دقیقه خنک شود، سپس با طرف های مورد علاقه خود سرو کنید.

ماهیتابه چدنی ندارید؟

مشکلی نیست! اگر از ماهیتابه‌ای استفاده می‌کنید که نمی‌تواند در فر قرار گیرد، به سادگی بعد از مخلوط کردن همه آن‌ها، پنیر باقی‌مانده، دیپ را به یک ماهیتابه چرب شده منتقل کنید و طبق دستور بپزید.

jalapeño اسفناج کنگر فرنگی را بدون مایونز در ماهیتابه فرو کنید

راه های شگفت انگیز برای لذت بردن از این شیب

این دیپ آسان کنگر فرنگی اسفناج jalapeño با تقریبا همه چیز خوشمزه است. در اینجا برخی از روش های ما برای ارائه آن آورده شده است:

 • با چیپس ترتیلا یا سبزیجات خام
 • با کراکرهای خانگی یا چیپس پیتا میل کنید
 • روی برش های باگت برشته شده یا کراستینی
 • به عنوان سس برای ساندویچ مورد علاقه شما

آرتیشو اسفناج تند را با هالاپینو در یک ماهیتابه فرو کنید

آیا می توانم آن را زودتر از موعد انجام دهم؟

آره! با انجام تمام مراحل قبل از پخت اسفناج و کنگر فرنگی را 1 تا 2 روز زودتر آماده کنید. قبل از اینکه در یخچال نگهداری کنید، بگذارید دیپ کاملا خنک شود. وقتی برای سرو آماده شدید، آن را طبق دستور پخت کنید (ممکن است چند دقیقه اضافی نیاز داشته باشید) و سرو کنید.

نکات نگهداری و گرم کردن مجدد

 • برای ذخیره سازی: اگر از دیپ باقی مانده، آن را به یک ظرف دربسته بریزید و آن را به مدت 3 تا 4 روز در یخچال نگهداری کنید.
 • برای گرم کردن مجدد: دیپ کنگر فرنگی اسفناج jalapeño را در فواصل 30 ثانیه در مایکروویو گرم کنید، یا آن را دوباره در یک قابلمه گرم کنید، مرتباً هم بزنید تا کاملا گرم شود.

آغشته کردن یک چیپس در دیپ کنگر فرنگی اسفناج jalapeño

دستور العمل های شیب بیشتر شما را دوست دارم

همه دستور العمل های دیپ خوشمزه من را اینجا دریافت کنید!

امیدوارم این دیپ کنگر فرنگی اسفناج jalapeño را دوست داشته باشید! اگر آن را درست کردید، حتما نظر و امتیاز بگذارید تا بدانم چگونه آن را دوست داشتید. لذت ببر، xo!

آغشته به آرتیشو اسفناج خامه ای Jalapeño

دیپ خامه ای خوشمزه اسفناج jalapeño با ماست یونانی پر پروتئین و سه نوع پنیر تهیه شده است. این پیچ و تاب آسان، سرگرم کننده و تند در دیپ سنتی آرتیشو اسفناج برای سرگرمی عالی است و مطمئناً دوستان و خانواده را تحت تأثیر قرار می دهد. با چیپس تورتیلا، سبزیجات، کراکر و موارد دیگر سرو کنید!

 • 1
  .
  روغن زیتون
 • 1/2
  یک پیاز زرد یا سفید خرد شده
 • 1
  هالاپینو، ریز خرد شده (اگر نمی خواهید تند باشد، دانه ها را حذف کنید)
 • ½
  تست
  پودر سیر
 • ¾
  تست
  نمک
 • فلفل سیاه تازه آسیاب شده
 • 1
  (5 اونس) کیسه اسفناج تازه یا حدود 1 فنجان اسفناج منجمد
 • 1
  (12 اونس) در شیشه، قلب کنگر مرین شده، آبکش شده و به قطعات ½ اینچی خرد شده
 • 1/2
  فنجان
  ماست یونانی ساده (شیر کامل یا 2 درصد عالی است)
 • 8
  اونس
  پنیر خامه ای ساده
 • 1
  فنجان
  پنیر موزارلای رنده شده، تقسیم شده
 • 1/2
  فنجان
  پنیر پارمزان رنده شده یا پنیر پکورینو رومانو
 • برای سرو:
 • چیپس تورتیلا، چیپس پیتا، کراکر یا چوب سبزیجات برای سرو

 1. فر را با دمای 375 درجه فارنهایت گرم کنید.

 2. یک ماهیتابه چدنی 10 اینچی را روی حرارت متوسط ​​گرم کنید و روغن زیتون را اضافه کنید. پیاز را به مدت 5 دقیقه یا تا زمانی که شروع به پختن و نرم شدن کند تفت دهید. سپس هالاپینو، پودر سیر، نمک و فلفل را هم بزنید و یک دقیقه دیگر یا بیشتر بپزید.

 3. اسفناج را اضافه کنید و درب ظرف را ببندید تا اسفناج پژمرده شود. حرارت را خاموش کنید و پنیر خامه ای را با قاشق هم بزنید تا آب شود. ماست یونانی را با هم مخلوط کنید و خوب مخلوط کنید. قلب های کنگر خرد شده، پنیر پارمزان و ½ فنجان پنیر موزارلا را اضافه کنید و خوب هم بزنید تا ترکیب شوند. بچشید و در صورت نیاز با نمک و فلفل بیشتری مزه دار کنید. نصف فنجان پنیر موزارلا را روی آن بمالید و به مدت 25 دقیقه یا تا زمانی که قهوه ای طلایی شود بپزید.

 4. بگذارید 5 تا 10 دقیقه خنک شود، سپس با چیپس تورتیلا، کراکر، چیپس پیتا یا چوب سبزیجات سرو کنید.

اگر ماهیتابه چدنی یا ماهیتابه ای برای فر ندارید، می توانید همه چیز را در مرحله 3 آماده کنید و سپس به یک تابه 9 اینچی چرب شده منتقل کنید و طبق دستور بپزید.

اگر پنیر خوش طعم تری می خواهید، پیشنهاد می کنیم از چدار سفید به جای پنیر موزارلا یا حتی پنیر جک فلفلی استفاده کنید.

تغذیه

خدمات: 6 وعده

اندازه خدمت: 1 وعده (بر اساس 6)

کالری: 305 کیلو کالری

چربی: 25.6 گرم

چربی های اشباع شده: 12.6 گرم

کربوهیدرات ها: 6.2 گرم

فیبر: 3.5 گرم

قند: 3.1 گرم

پروتئین: 12.8 گرم

دستور تهیه توسط: Monique Volz // آشپزخانه جاه طلب | عکاس: Eat Love Eats