آشپزی برای یک شب خرما سالم


خواه برای اولین بار است که می‌خواهید کسی را تحت تأثیر قرار دهید، یا سعی می‌کنید در رابطه فعلی خود عاشقانه را تقویت کنید، در اینجا برخی از “قوانین” وجود دارد که سعی می‌کنم به آنها پایبند باشم:

 • آن را ساده نگه دارید. این به ویژه اگر این یکی از اولین قرارهای شما باشد صادق است. دستوری تهیه کنید که خیلی پیچیده نباشد و واقعاً روی ارائه تمرکز کنید. به یاد داشته باشید، ما ابتدا با چشم خود غذا می خوریم.
 • قسمت ها را به اندازه یک مشت نگه دارید. با پر نکردن فرد (یا خودتان) با غذا، فضا را برای غذای دیگری مانند دسر و/یا الکل و شراب باز می کنید.
 • از غذاهایی که تمایل به نفخ یا ایجاد گاز دارند اجتناب کنید. این خودش یک توضیح است. در حالی که قرار رویایی شما ممکن است خوردن پیتزا باشد – که اگر این چیزی باشد که شما می خواهید کاملاً خوب است – به یاد داشته باشید که می خواهید قرار ملاقات شما احساس خوبی نسبت به خودش داشته باشد. بنابراین، بار کردن آنها روی پنیر یا لبنیات ممکن است برخلاف این هدف باشد و ممکن است عاشقانه بعد از یک غذای خوشمزه را از بین ببرد. در مورد آن فکر کنید – آیا تا به حال کسی سعی کرده محبت آمیز باشد اما شما احساس خوبی نداشته باشید؟ ناخوشایند و کمی آزار دهنده است …
  • برای این منظور، لازم نیست خودتان را پر کنید. ایده مودبانه این است که بگوییم: “خیلی خوب است، من می خواهم مقداری از این را با خودم به خانه ببرم. آیا برای ناهار و شام کمی از غذای خود را بسته بندی کنم؟” حالا، پلیس اخلاق ممکن است توصیه کند. مخالفت با انجام این کار زیرا می تواند مبتذل تلقی شود. با این حال، من آن را لذت بخش می دانم. “غذا خیلی خوب است که بیشتر از آن می خواهم.”
 • همیشه شکرگزار باشید. وقتی کسی برای شما آشپزی می کند، این راهی برای نشان دادن عشق و علاقه است. و برای برخی، می تواند بسیار شخصی و شکننده باشد. روی این موضوع حساس باشید و به نظرات و حرکات خود توجه کنید. اگر طعم خوبی ندارد، به خودتان یادآوری کنید که یک فرد چقدر علاقه مند است و با صرف زمان از برنامه او برای ایجاد احساس خاص بودن به خودتان یادآوری کنید.
  • با کمال تعجب، این فقط یک بار برای من اتفاق افتاد. او مرا با یک پیک نیک غافلگیر کرد و ما ساندویچ های ژامبون و پنیر روی نان سفید خوردیم. تا به امروز، این یکی از به یاد ماندنی ترین تاریخ های تاریخ باقی مانده است.
 • دست خالی ظاهر نشو نوشیدنی، سالاد، شراب، گل، دسر، و غیره بیاورید – هر چیزی! فقط با اشتها ظاهر نشوید.
 • درباره آن لاف بزن در حال حاضر تعریف و تمجید بسیار تاثیرگذار است، اما اگر فردی است که می‌خواهید با او رابطه واقعی برقرار کنید، از ایجاد یک پست متواضعانه در رسانه‌های اجتماعی نترسید که زن/مرد خود را به رخ بکشد تا چند چیز را در آشپزخانه مسخره کنید. .
  • لازم نیست فوری باشد، اما باید عمومی باشد (مگر اینکه فرد یک فرد باشد – آنها را به نوبت در کنار ذکر کنید).
  • تشخیص عمومی مخصوصاً زمانی صادق است که یک شخص برای شما آشپزی کند! lol چیزی به عنوان دریافت عشق عمومی از کسی که قلب ما را تسخیر کرده است وجود ندارد – ضربه ای به نفس مردانه. و اگر می‌خواهید مردتان را وادار به آشپزی بیشتری کنید، حتماً به ما ببالید (فقط زیاده‌روی نکنید).

به یاد داشته باشید که غذا چیزی بیش از رفع اشتهای ما انجام می دهد. لحظات و خاطراتی را خلق می کند که می تواند تا آخر عمر با ما بماند. شما تصمیم می گیرید که چه نوع خاطره ای را می خواهید ایجاد کنید – “قاشق” در دست شما …

نکاتی را برای شب قرار ملاقاتتان برای من توییت کنید!