آرون بون مشکوک ، یانکی ها را عقب می راند


آیا یانکی ها باید با دویدن نهمین دوندگی جمعه شب به عقب برگردند؟

آرون بون ، مربی آرولدیس چپمن را گوساله ترک کرد و برای دومین بار دومینگو آلمانی را در اولین بازی خود در دو ماه دنبال کرد. سپس تصمیم گرفت کار را برای او و آلبرت ابرو به همراه دو دونده بر اساس یک و نهم آسان کند. این دو دونده در آخرین باری که با نتیجه 4-3 به رایی ها در زمین بازی باختند به گل رسیدند.

چپمن پنجشنبه شب 22 تورنمنت در تورنتو پرتاب کرد ، اما آل استار روز جمعه هفت بار گرم شد و یانکی ها هشتم را شکست دادند.

جان فلاهرتی ، تحلیلگر YES ، در برنامه اخیر ، از تصمیم بون برای عدم استفاده از چپمن نهم انتقاد کرد.

این آلمانی از 31 جولای به دلیل مصدومیت از ناحیه شانه حل و فصل نکرده است ، اگرچه او 9 روز پیش از لیست مصدومیت ها خارج شد. او سه ضربه را ثبت کرد که دو تخته آخر را قبل از نهم به هم متصل می کند. دو دونده در حالی که Abreu با اشاره به پیروزی 2-1 Tampa Bay به 4-1 ادامه داد ، دروازه را پشت دروازه قرار دادند.

دومینگو آلمانی روز جمعه توسط آرون بون اخراج شد.
کوری سیپکین

“همانطور که من هر روز وقتی از او می خواهم بگویم ، او در شرایط سختی قرار خواهد گرفت. بون در مورد آلمان بعد از بازی گفت: “ما باید به همه افراد آنجا وابسته باشیم.” “من فکر کردم او وارد زمین شد و توپ را خوب پرتاب کرد.

“به طور مشخص، [walks] در آنجا او از بازی خارج شد. اما من عموماً فکر می کردم او توپ را خوب پرتاب کرد. ”

خط حمله یانکی ها طی دو هفته گذشته سرعت زیادی یافته است. لوئیس سِورینو ماه گذشته از عمل جراحی تامی جان در سال 2020 بازگشت و دو تیم آل استار از 21 سپتامبر تا کنون 6 تساوی بدون گل در 4 پاس گل به ثمر رسانده اند.

جاناتان لویسیگا نیز این هفته در لیست مصدومین قرار گرفت و روز چهارشنبه در تورنتو یک میدان بی معنی پرتاب کرد و قبل از فیلمبرداری اعتصاب Rays ‘Wander Franco که پایگاههای آن را به پایان رساند ، جمعه را پرتاب کرد.

آلمانی از زمان خروج از IL در 22 سپتامبر هنوز به توافق نرسیده است ، اما بون قبل از بازی تاکید کرد که “یک روز ، او خود را در آنجا خواهد دید.”

بون گفت: “من می خواهم او را در یک وضعیت متوسط ​​با ارتفاع کم به آنجا ببرم که بتواند دو اتاق را با پاهای خیس در آن قرار دهد.” “اما او ممکن است آنجا را در یک مکان بسیار خنده دار نیز بیابد. من احساس می کنم او برای این کار آماده است.”

یانکی ها
آلبرت آبرو
کوری سیپکین

این امتیاز روز جمعه با آلمانی 29 ساله به دست آمد که در پیروزی 2-1 یانکیز لوئیس را جایگزین کرد و هشتم شد. بعد از اینکه یندی دیاز یک بار به میدان آمد ، آلمانی ها جی مان چوی و مانوئل مارگو را شکست دادند تا مسابقه به پایان برسد. او همچنین جوئی وندل را شکست داد تا نهم را باز کند و پیش از این با فرانسیسکو مژیا و کوین کریمایر پیش برود.

بون سپس آلبرو را جایگزین آلمان کرد که در 32 ورزشگاه حضور داشت. او قبل از تحویل دوبل توسط فرانکو ، یک گل ثبت کرد که نتیجه را 4-1 کرد. یانکی ها دومین دومین مسابقه را برای نهمین بار انجام دادند ، اما گری سانچز و روگند اودو با ضربه ای نزدیک به زمین رفتند.

“من فقط احساس کردم مقایسه خوب است و فکر کردم آلبرت نیز کار خوبی انجام داده است. [Randy] آروزارنا بیرون. او فرانکو را روی زمین می اندازد و سوراخی در آن پیدا می کند. “بون درباره تصمیم استفاده از ابرو به عنوان اسکورت آلمان گفت. “اما من فکر می کردم او وارد زمین شد و توپ را خوب پرتاب کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید