آب نارگیل برای کودکان: سالم و متعادل

والدین نگران از فرزندانشان می خواهند که غذاهای سالم بخورند و بنوشند. سطح چاقی کودکان در حال افزایش است و کودکان بیشتری هر روز در حالت بحران سلامت قرار می گیرند. آب نارگیل می تواند کمک کند!

بسته‌بندی ناهار مدرسه یا میان‌وعده ورزشی فرزندتان فرصتی است تا نوشیدنی‌های میوه‌ای بیش از حد شیرین را که قند بیشتری نسبت به میوه‌های طبیعی دارند، کنار بگذارید و در یک ظرف آب نارگیل سالم اضافه کنید.

آب نارگیل خالص ترین مایع در کنار آب است. ایزوتونیک است به این معنی که به راحتی وارد سلول های بدن می شود تا مانند آب آبرسانی و تغذیه کند. پلاس CW دارای پتاسیم، منیزیم، سایر ویتامین‌ها و مواد معدنی است که به بدن‌های کوچک (و بزرگ) کمک می‌کند تا از نظر تغذیه‌ای متعادل بمانند.

چقدر زود می توان به کودکان آب نارگیل داد؟ در کشورهای آمریکای مرکزی و جنوبی، همه با نوشیدن آب نارگیل سالم بزرگ می شوند. به ویژه در آب و هوای گرمسیری که کم آبی می تواند به سرعت اتفاق بیفتد بسیار مهم است. این کودکان دو بار به این فکر نمی کنند که CW را به بخشی حیاتی از روز خود تبدیل کنند.

برچسب‌های نوارهای اصلی آب نارگیل را بخوانید: تمام مواد طبیعی، قند کم، مواد مغذی بالا، بدون طعم‌های مصنوعی، بدون مواد شیمیایی. آن را به پزشک اطفال خود نشان دهید تا تأیید کند که CW برای کودک شما بهتر از نوشابه‌های گازدار، نوشیدنی‌های قنددار «اد» و بسیاری از نوشیدنی‌های میوه‌ای تقلبی در قفسه‌های فروشگاه شما است. زیاده روی نکنید؛ فقط آن را به عنوان یک نوشیدنی روزانه اضافه کنید. و اگر فرزند شما به غذا یا آجیل حساسیت دارد، در این مورد با پزشک خود صحبت کنید.

آب نارگیل ساده ممکن است کمی طعم اکتسابی برای بچه‌های کوچک شما (و همچنین خودتان) باشد، اما بیشتر شرکت‌ها طعم‌های طبیعی اضافه‌شده به پوره میوه را معرفی کرده‌اند که برای جوانه‌های چشایی جوان‌تر جذاب است. همچنین به یاد داشته باشید، بچه ها به طعم های بسیار شیرین علاقه دارند و باید از این انتخاب ها دور شوند.

یکی دیگر از کاربردهای عالی این شهد مایع زمانی است که بچه ها بیمار هستند. تلاش برای آبرسانی به کودکی که استفراغ می کند، تب دارد یا اسهال دارد اغلب مشکل است. چه تعداد از والدین برای خرید نوشیدنی “پدیا” فقط برای اینکه لب هایشان قفل شده از نوشیدن آن امتناع کنند، فرار می کنند؟ آب نارگیل به عنوان یک نوشیدنی آبرسانی برای کودکان بیمار در بسیاری از کشورها سابقه دارد.

یخ زدن آب نارگیل به صورت “یخ پاپ” یک خوراکی با طراوت به خصوص با استفاده از CW با طعم آناناس یا انبه ایجاد می کند. انجام دادن یخ پاپ از کودکان سالم و بیمار معمولاً سخت نیست! این یک راه عالی “آشکار” برای تشویق فرزندان شما به نوشیدن بیشتر و نوشیدن سالم است.

اضافه کردن آب نارگیل به بلغور جو دوسر صبحگاهی یا غلات به جای شیر، پاشیدن سالاد یا اضافه کردن به آب آشامیدنی از دیگر راه‌هایی است که می‌توانید بدون اینکه بدانید از مزایای سلامتی CW برای کودکانتان بهره‌مند شوید. اسموتی ها برای ست های جوان تر نیز جذاب هستند، بنابراین تغذیه آنها را با CW در “شیک” هایشان افزایش دهید.

همه برندهای اصلی (VitaCoco، ONE، Naked، Harvest Bay، Zico) در ظروف کوچکی هستند که در جعبه های ناهار یا کیسه های پوشک قرار می گیرند. ONE (One Natural Experience) با ONE Kids عرضه شده است که ترکیبی از آب نارگیل و آب میوه برای بدن های کوچک فعال است.

با این حال شما می توانید CW را به فرزندان خود وارد کنید، سلامتی بهتر هدف است. برداشتن این مراحل در حال حاضر فرزند شما را در مسیر انتخاب های خوب هدایت می کند. آب نارگیل یک نوشیدنی سالم برای تمام سنین در سراسر جهان بوده است. آیا وقت آن نرسیده که خانواده خود را با این نوشیدنی مقوی آشنا کنید؟